Taham Mimarlık

Villamı yaptırmak mı istiyorum, villa nasıl yaptırılır? diyorsanız doğru adrestesiniz!

32 yıllık uluslararası deneyimimiz ile Türkiye mimarisini farklı noktalara taşımayı hedefliyoruz.

Global bir ağ aracılığıyla Türkiye'de yenilikçi çözümler arayışıyla genç ve dinamik tasarım ekibimizle sizleri en iyi şekilde anlayıp, mimari çözümlemelerle doğru ürün, doğru kullanım ile müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Taham Mimarlık ekibi "planlama, inşaat, taahhüt, dönüşüm ve yenileme" alanlarında güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Villa, konut, ofis, otel ve benzeri geniş yapı çeşitliliğimizle isteğinize göre planlama seçeneklerimiz mevcut.

İnsanlara, hayallerine, fikirlerine ve yaşam hedeflerine ve ayrıca onların özel ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna göre planlama yapıyoruz.

TAHAM MİMARLIK; modern alman mimarisi çerçevesinde müşterilerimizin kendilerini iyi hissedeceği evler ve daireler, işletmeler üretir. Bunu yaparken en önemli hedefimiz doğa ile uyumlu, sürdürülebilir yaşam alanları ortaya çıkartarak doğaya verdiğimiz zararı minimuma indirmek.

Hizmetlerimize villaların iç mekan tasarımı, villa inşaat yönetimi ve inşaat sırasında ve sonrasında gerekli malzemelerin alımı da dahildir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Hayalini kurduğunuz villanıza, tecrübeli güvenilir ve en ekonomik şekilde ulaşmanıza yardımcı olalım. Şimdi iletişim formumuzu doldurarak danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!

İletişim formumuzdaki bilgileri doldurup gönderirseniz, alanında tecrübeli arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.

Dilerseniz hemen şimdi bizi

+90 0224 494 2066

numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım
close slider
*Birden fazla tercih yapabilirsiniz.
Konuşmaya Başla
Sizin için hep buradayız.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?