Bir Başarı Öyküsü

Almanya kökenli, 32 yıllık uluslararası deneyimi ve değerleri olan bir şirkettir. Ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır.

Doğru Alanda Projeler

Taham Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “gelecek” fikri üzere geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de modern yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Kente Yeni Bir Kimlik Yeni Bir Silüet…

Demirci’de Frankfurt ve Münih projeleriyle başlayan bu kaliteli yolculuğa, Mudanya Halitpaşa’da Hamburg, Berlin, Barcelona projeleriyle Güzelyalı’da Köln’ün yepyeni yüzüyle kente yeni bir kimlik kazandırdık. Bursa’nın yükselen değeri Kayapa’da Avrupa kalitesini Madrid City ile inşaa ediyoruz. Şirketimiz özverili ve özenli çalışanlarıyla birlikte ISO9001 kalite standartları ile yeni projeler sunmaya devam edecektir.

498BeğenenlerBeğen
10,095TakipçilerTakip Et
574TakipçilerTakip Et

Gelecek Projeler

İletişim: 0224 494 20 66